"Дякуємо що завітали на наш веб-сайт. Будь ласка, уважно прочитайте Умови, що містяться в цьому документі, оскільки використання цього веб-сайту свідчить про те, що ви прийняли наведені умови.
ТОВ "СПЕЦСПЛАВ-СТРОЙ" створило сайт www.specsplav.com.ua (далі "Сайт") для особистого використання та отримання новин та інформації про товари користувачами Сайту, в тому числі про кількісні, якісні та інші характеристики товару, його виробника тощо.
На Сайті надається огляд продукції та послуг ТОВ "СПЕЦСПЛАВ-СТРОЙ", які надаються на території України.
Назви, торгові марки (знаки на товарах та послугах), сервісні знаки і логотипи, які у тому чи іншому вигляді відображено на сайті, належать власникам цих торгових знаків. 

Назви брендів (торгових знаків), які використовуються, починаються, як правило, з великої літери і використовуються як просте позначення продукції або послуг, які пропонує ТОВ "СПЕЦСПЛАВ-СТРОЙ" своїм споживачам.
На сайті можлива наявність помилок або упущень в інформації, що поширюється на Сайті.
ТОВ "СПЕЦСПЛАВ-СТРОЙ" не дає жодних гарантій, явних або неявних, і не несе відповідальності за використання такої інформації або Сайту, та не відповідає за помилки, виявлені на цьому Сайті. Користувач визнає, що він несе повну відповідальність за використання Сайту, інформації доступної через Сайт, і що ТОВ "СПЕЦСПЛАВ-СТРОЙ" не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, включаючи матеріальні втрати, фінансові збитки, які виникли в результаті доступу або використання Сайту, а також за призупинення Сайту, його зміну або видалення Сайту або будь-якого з його елементів.
Зміст Сайту представлений без будь-яких додаткових гарантій. Доступ до сайту може бути обмежено.
Розміщення фото техніки CATERPILLAR можливо, якщо такі фото є власністю ТОВ "СПЕЦСПЛАВ-СТРОЙ" або третіх осіб, які надали ТОВ "СПЕЦСПЛАВ-СТРОЙ" право їх використовувати. 
В іншому разі, рекомендуємо виключити позначення торгового знаку 
 або CATERPILLAR.
 

 

ООО «СПЕЦСПЛАВ-СТРОЙ г. Днепропетровск

Тел./факс: (056.) 375 62 78; 409 42 36. Skype: Skype Me™!

© 2010 www.specsplav.com.ua

Реконструкция сайта hexlife Studio